O autorach

Słów jest wiele. I tylko od nas zależy, które wybierzemy, aby porozumieć się z drugim człowiekiem, aby wyrazić własne zdanie oraz to, co czujemy. Nasze życie to wyprawa w nieznane i ciągłe przecieranie szlaków. Dlatego poprzez ten blog chcemy dzielić się punktem widzenia rzeczywistości i przemyśleniami zebranymi podczas podróży małych i dużych.

Słowa Szlaków

On – spokojny i łagodny Programista, z milionem pomysłów gotowych do zrealizowania. Lubi: yerba mate, nowinki techniczne i fotografię. Oprócz tego fascynują go stare samochody oraz świat komputerów z nieznanymi, zwykłym śmiertelnikom, językami.

Ona – gadatliwa i ciekawska Nauczycielka. Lubi: zieloną herbatę i czekoladę, Zumbę, wyrażać się twórczo z zakresu cukiernictwa, czytać książki oraz pisać o podróżach. Poza tym fascynuje ją balet klasyczny, świat przyrody, koty i wilki.

Razem – pochodzą z limitowanej edycji. Uwielbiają spontaniczne podróże, dłuuugie spacery, stare warownie, ruiny zamków, książki i leniwe wieczory. Starają się cieszyć życiem i poszukują własnego miejsca w świecie. Cenią sobie własny spokój i nie lubią zgiełku, ani miejsc ze zbyt dużą ilością osób na m2.