O autorach

Słów jest wiele. I tylko od nas zależy, które wybierzemy, aby porozumieć się z drugim człowiekiem, wyrazić własne zdanie czy to, co czujemy. Nasze życie to wyprawa w nieznane i ciągłe przecieranie szlaków. Dlatego poprzez ten blog chcemy dzielić się punktem widzenia rzeczywistości i przemyśleniami zebranymi podczas podróży małych i dużych.

On – spokojny i łagodny Programista. Lubi: yerba mate, nowinki technologiczne i fotografię. Oprócz tego fascynują go stare samochody oraz świat komputerów z nieznanymi, zwykłym śmiertelnikom, językami.

Ona – gadatliwa i ciekawska Nauczycielka. Lubi: zieloną herbatę, czekoladę, czytać książki oraz pisać o podróżach. Poza tym fascynuje ją balet klasyczny, świat przyrody, koty, sowy i wilki.

Razem – pochodzą z limitowanej edycji. Uwielbiają spontaniczne podróże, dłuuugie spacery, stare warownie, ruiny zamków, morze, książki i leniwe wieczory. Starają się cieszyć życiem i poszukują własnego miejsca w świecie. Cenią sobie własny spokój i nie lubią zgiełku, ani miejsc ze zbyt dużą ilością osób na m2.